На головну сторінку  Укр
Трохи про пристрої введення
Мабуть, найбільш необхідною периферією для персонального комп'ютера є клавіатура. З огляду на те, що подібні пристрої купуються раз в декілька років, до їх купівлі варто підходити дуже серйозно. Не варто при покупці комп'ютера просто брати те, що дають в магазині, або те, що сподобалося на вид, або те, що у сусіда.

Багато користувачів не підозрюють про те, що робота за комп'ютером з незручною клавіатурою і мишкою може служити причиною дискомфорту і незручностей, причину яких на перший погляд дуже важко вказати. Більш того, їх використання може завдати серйозної шкоди здоров'ю. При роботі за давньою недосконалою клавіатурою і мишкою ви постійно наражаєте себе на небезпеку придбати професійне захворювання програмістів - тунельний синдром. Про нього багато чули, але мало хто вірить в його існування. Практика показує, що він «накриває» вельми несподівано і лікується дуже складно. Рекомендуємо уважніше ставитися до свого здоров'я і не економити на створенні правильного робочого місця.

Особливо ретельно вибирають дані аксесуари геймери, адже від цього іноді залежить результат важливої ​​гри. І для них просто неприйнятно, щоб клавіатура або миша комп'ютера послужила причиною програшу.

Отже, ви вибрали клавіатуру, виходячи зі своїх вимог, і тепер прийшла пора тестувати її на професійну придатність. Найпростіше це зробити шляхом набору невеликого тексту. Якщо це викликає труднощі, ви відчуваєте дискомфорт або щось вам банально не подобається, то від такої клавіатури краще відмовитися. Звикати до незручності зовсім необов'язково. Уявіть, що вам дали спробувати все клавіатури, в пошуках саме тієї, яка підійде. Які ж бувають клавіатури? Їх можна класифікувати за різними параметрам, наприклад:

За типом контактів клавіатури поділяються на:

- герконові. Практично не застосовуються в серійному виробництві завдяки підвищеної складності конструкції. Замикання контактів відбувається в результаті створення магнітного поля в процесі переміщення штока клавіші;

- механічні. У цих клавіатур замикання відбувається за допомогою натискання штока на металеві контакти, розташовані або в корпусі контактного модуля, або на друкованій платі;

- напівмеханічні. Контакт відбувається в час замикання штоком клавіші двох мембран на мембранних плівках, а повернення клавіші - за допомогою пружини, що знаходиться всередині пластикового корпусу модуля;

- мембранні. Найпоширеніша категорія. Контакти представляють собою нанесений на пластикові плівки-мембрани (зазвичай з поліетілентерафтолата) сплав різних металів. Дві мембрани розділені третьої, яка називається сепаратором (роздільником). У цій розділової мембрани зроблені отвори якраз навпроти штоків клавіш.

Замикання відбувається в момент натискання клавіші на верхню мембрану. Повернення здійснюється за допомогою гумового ковпачка. Для забезпечення рівного ходу кнопок і запобігання люфту і перекосів при натисканні в клавіатурі може використовуватися так званий механізм ножиць - він дійсно нагадує ножиці, так як складається з двох пересічних опор. По центру клавіші, між опорами, розташована мембрана, що забезпечує пружність і правильний тактильний відгук.



"Ножиці" в механізмі клавіші

Така механіка є ознакою якісної клавіатури: в дешевих виробах виробники обходяться кріпленням, при якому клавіша просто одягається на коротку вертикальну стійку з пружною мембраною усередині - виходить набагато простіше ножичного механізму, але і менш приємно в роботі.

За типом повернення клавіші клавіатури поділяються на:

- механічні. Повернення здійснюється за допомогою пружини, але клавіша жорстко закріплена на штоку контактного модуля. Зазвичай довжина ходу становить 4 міліметри;

- штокові. Клавіша ходить в "шахті" верхнього корпусу клавіатури. Вся верхня кришка клавіатури є власником клавіш. Довжина ходу складає або 4, або 3 міліметри;

- підйомник. Клавіша кріпиться до поворотного механізму, виконаному у вигляді двох перехресних механізмів у вигляді ножиць. Самі «ножиці» жорстко кріпляться до металевої платі, на якій також закріплені контактні мембрани. Повернення клавіші здійснюється за допомогою мініатюрного гумового ковпачка. «Ножиці» при цьому виконують роль напрямних, забезпечують рівномірний підйом клавіші вгору. Довжина ходу становить 3 міліметри. У клавіатурах з підсвічуванням на плату-основу ще кріпиться люмінесцентна плівка.

По ширині корпусу клавіатури діляться на:

- тонкі або «слім». Ширина корпусу становить від 6 міліметрів до 11. Зазвичай це корпуси для клавіатур з довжиною ходу клавіш 3 міліметри;

- стандартні. Корпуси клавіатур з довжиною ходу 4 міліметри. Ширина корпусу зазвичай становить від 13 міліметрів до 18;

- корпуси клавіатур з додатковими клавішами. Ширина залежить від дизайну і розташування додаткових клавіш. Може варіюватися як під довжині, так і по висоті.

Тепер поговоримо про мишки.

Питання мишок піднімається користувачами регулярно, як тільки в програмному арсеналі з'являються такі графічні пакети, як Adobe Photoshop, Corel Draw, 3D Studio MAX і т.і. Точність передачі руху руки - важливий фактор успіху в роботі. Для того, щоб мишка радувала око і руку, вона повинна бути не просто зручною, а ще й точною. Точність маніпулятора визначається двома параметрами:

1) оптичним розділенням фотодіода
2) швидкістю опитування порту

Маніпулятор повинен «лежати» в руці і максимально повторювати анатомічну будову долоні. Ідеально, якщо рука лежить під кутом, а пальці тримають мишку якби в розімкнутому кільці. Руки не повинні втомлюватися від роботи з мишкою. Найгірший варіант - якщо після тривалої роботи у вас болять зап'ястя або пальці. Враховуйте найменші особливості - це ваше здоров'я!



Мишка Golden Field M02

Плоска конструкція клавіатур Golden Field дозволяє утримувати зап'ястя в найбільш зручному положенні, а низькопрофільні клавіші забезпечують спокійну і зручну роботу.

Мишки Golden Field оснащені різними корисними функціями, які допомагають підвищити комфорт, знизити кількість переміщень, а також зменшити зусилля і напруження при роботі за комп'ютером. &Nbsp; В мишах встановлено датчики з високою роздільною здатністю і високошвидкісні мікросхеми інтерфейсних портів.

Клавіатури і миші Golden Field вироблені з використанням найсучасніших технологій, відповідають високим вимогам і міжнародним стандартам якості. При виготовленні використовуються екологічно чисті матеріали (пластики, гуми), сертифіковані в системі RoHS. Ви не пошкодуєте жодної хвилини, якщо зупините свій вибір на пристроях введення Golden Field!

www.goldenfield.com.cn
© 2006-2021 J. Digital Computer Technologies